Barkod Sistemi

VEGA -

Barkod Sistemi

Stoklarınızı Kontrol Altına Alın. Kolayca Yönetin. Verimliliğinizi Arttırın. Hemen Deneyin. Sınırsız Barkod Tanımlama. Anlık ve Geçmiş Tarihli Stok Takibi. Bilgi İçin Hemen Arayın.

Barkod Nedir ?

Barkodçubuk kod ya da çizgi im, verilerin görsel özellikli makinelerin okuyabilmesi için çeşitli kodlama yöntemleriyle sunulmasıdır.

Orijinal olarak barkod, veriyi paralel çizgilerin genişlikleri ve boşlukları arasında saklardı, ama günümüzde noktasal şekiller, iç içe daireler ve görüntü içinde gizli şekiller gibi farklı türlerde de görülebiliyorlar.

Barkod, barkod okuyucu olarak da adlandırılan optik okuyucular ile okunabilir veya özel yazılımlarla görüntü içinden taranabilir. Barkod bilgisayara veri girişinin doğruluğunu ve hızını artıran Otomatik Tanıma Veri Toplama (OT/VT) uygulamalarında geniş bir kullanım alanı bulmaktadır.

Geleneksel olarak barkod kodlaması sadece rakamları sembolize ederken, yeni sembolojiler tüm ASCII karakter setine büyük harf ve daha fazlasını eklemiştir. Basit barkodların ihtiyaç duyduğu alana daha fazla bilgi sığdırma gereksinimi çizgiler yerine kare hücreleri içeren (bir tür İki boyutlu barkodmatrix kodların geliştirilmesine sebebiyet vermiştir. İç içe kodlar iki boyutlu ve tek boyutlu kodların karışımıdır ve geleneksel tek boyutlu sembolojiyi birden fazla satır içerecek şekilde bir çerçeve içinde yeniden boyutlandırma işlemidir.

Evet, Program demomuz vardır.

Aynı gün içinde kurulum yapılmaktadır.

Evet,ücretsiz eğitim vermekteyiz.

agtteknik

Demo Talebinde Bulun

Başvurunuz bize ulaştığında en kısa zamanda müşteri temsilcimiz sizinle irtibat kuracaktır.