Hakkımızda

Agt Teknik Grup Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti

Hakkımızda

Servislik verdiğimiz alanlarda bölgedeki bayilerimize gerek yazılım, gerek donanım anlamında destek vermekteyiz. Faaliyet Alanlarımız ; Market / mağaza otomasyonu, Restoran / Cafe otomasyonu , sıcak soğuk saha satış uygulamaları, toptan satış işletmeleri, inşaat Firmaları, Kooperatifler, dernekler , mağaza ve butikler, benzin istasyonları , bayan kuaförü ,güzellik salonları, avm ler, tarım işletmeleri gibi bir çok alanda hizmet veren ve farklı sektörlere çözümleri olan bir yapıya sahiptir.

Uygulamalarımız ; Barkod sistemi ve otomasyon uygulaması, Özel yazılımlar ve proje geliştirme Network ve Bilgisayar altyapı sistemleri,Güvenlik Teknolojileri Cloud Yedekleme (veri saklama sistemleri )e- dönüşüm, E Ticaret Web uygulamaları Danışmanlık Hizmetleri RFID Uygulamaları Pdks (personel takip sistemleri ) Müşteri kartı uygulamaları, Bariyer ve turnike çözümleri.

Firmamız özel ve işletmelere özel çözümler sunarak Yazılım tecrübesini en başta market mağaza online satış uygulaması olmak üzere lojistik ve saha satış otomasyonu alanındaki uygulamalarıyla faaliyete geçirmiştir. Online sıcak ve soğuk satış uygulamalarıyla rut sisteminde faaliyetleri bulunmaktadır.. Sektörlere uygun farklı çözümler için özel yazılımlarla firmaların gelişmesinde yardımcı olmakta ve çözüm ortaklığı rolünü elinden geldiğince üstlenmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlarla, en iyi Ticari Yazılımlar ve azami derecede kolaylık (Kullanıcı Dostu) sunmak için çalışıyoruz ve işletmelerin çağdaş yönetim
ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını artırmasını sağlayan çözümleri Müşterilerimizle buluşturmak için çabalıyoruz.
VEGA YAZILIM iş ortağı ve bölge dağıtıcısı olarak işinizin merkezinde yer alıyor her geçen gün herkesin ihtiyaç duyduğu yazılımların ARGE Çalışmaları için çalışıyoruz tutkumuz bize ilham veriyor bu misyonu gerçek kılmaya yardımcı olacak prensipleri yaşatıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerin Ticari ortamda satın almak isteyebilecekleri YAZILIM ve DONANIM anlamında her şeyi bulabilecekleri , dünyanın en müşteri merkezli şirketi olmak ve
KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik, yüksek katma değer hedeflerine ulaşabilmesi için IT çözümleri ile müşterilerine destek sağlamak.

Vega yazılımın bir çok alanda yapmış olduğu sektörel yazılımlara ve spesifik çözümlere destek olmakta ve işletmelerin ihtiyaçlarının en yüksek düzeyde karşılanması için çalışmalarını sürdürmektedir

agt teknik logo